Narva Energiajooksu 2017:

Tulemused ja diplomi printimine SIIT

Pildid SIIT

Videod SIIT

10. juunil toimunud Ida-Virumaa suurima rahvaspordisündmuse Narva Energiajooksu raames peetud Eesti meistrivõistlused poolmaratonis võitsid Roman Fosti ja Lily Luik.

Seitsmendat korda toimunud Energiajooksul lõi kaasa rekordiliselt neli ja pool tuhat liikumisharrastajat.

Poolmaratoni distantsil tuli Eesti meistriks ja Narva Energiajooksu võitjaks Eesti parim maratonijooksja Roman Fosti Sparta Spordiseltsist, kes läbis 21,1 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 1:07:53. Üldarvestuses teisele kohale tuli Nikolai Volkov Venemaalt, ajaga 1:08.48. Eesti meistrivõistluste hõbemedali ja üldarvestuses kolmanda koha võitis Raido Mitt Spordiseltsist Sparta, tulemusega 1:08.56, edestades Eesti mesitrivõistluste arvestuses pronksmedalile tulnud klubikaaslast Raivo Allat vaid kuue sekundiga.

Naiste poolmaratonis sai Narva Energiajooksul esikoha ja poolmaratoni Eesti meistritiitli Lily Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist ajaga 1:19:56. Teise koha võitis Kaisa Kukk klubist Treeningpartner, kes läbis distan...