6.- 8. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Uudised

Pühapäeval selguvad Eesti meistrid maratonis

05.09.2017

Pühapäeval, 10. septembril selgitatakse SEB Tallinna maratoni raames traditsiooniliselt ka Eesti meistrid maratonis. 

Mehi stardib Eesti meistrivõistluste arvestuses 21. Soosikutena lähevad rajale Raivo Alla (Sparta SS) ja Argo Jõesoo (Läänemaa KJK), nende lähimaks ohustajaks võiks kõigi eelduste kohaselt olla mullune kolmanda koha võitja Priit Lehismets (Treeningpartner). Tugevamatest jooksjatest puuduvad hiljuti Londoni maailmameistrivõistlustel osalenud Tiidrek Nurme ja Roman Fosti, samuti mullune meister Heinar Vaine.    

 

Naistest on rajal kogu mullune esikolmik: Moonika Pilli (SK Jooksupartner), Kaisa Kukk (Treeningpartner) ja Hillevi Velba (Individuaalsportlane). Peamised medalipretendendid peaksid lisaks Pillile ja Kukele olema Olga Andrejeva ja Marion Tibar (mõlemad Sparta SS). Naisi on stardis 14.  

 

Maratoni start antakse Pärnu maanteelt Eesti Draamateatri lähistelt. Stardinimekirjad on nähtavad Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

 

Kogu võistluste info ja tulemused on nähtavad siin: http://www.jooks.ee/et/tallinna-maraton/

Tuhandeid jooksusõpru ja liikumisharrastajaid kaasava Eesti suurima rahvaspordisündmuse ja rahvusvahelise maratoni programm algab reedel 6. septembril viiekilomeetrise Nike Noortejooksuga, jätkub laupäeval 7. septembril Mesikäpa lastejooksude ning 10 km Optibet Sügisjooksuga ja lõpeb pühapäeval 8. septembril klassikalise maratonijooksu (42,195 km) ning poolmaratoniga (21,1 km).