11.-13. september 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Uudised

Korraldajad vabandavad tekkinud liiklushäirete pärast

11.09.2017

SEB Tallinna Maratoni korraldajad vabandavad tekkinud liiklushäirete pärast. Möödunud nädalavahetusel toimunud SEB Tallinna Maraton põhjustas probleeme liikluses

“Korraldajad väga vabandavad kõigi liiklejate ja piirkonna elanike ees, kellele põhjustati ebamugavusi.  Viimasel hetkel lisandunud täiendavad turvalisusenõuded ei jätnud sõidukitega liiklejate ümbersuunamiseks suuri võimalusi ja põhjustasid palju segadust. Seda eriti Põhja Tallinnas ja Kalamaja ümbruses. Nii maratoni organiseerijad kui liikluse korraldajad said siit olulise õppetunni,” vabandab SEB Tallinna Maratoni peakorraldaja Mati Lilliallik kogu korraldusmeeskonna nimel. 

 

SEB Tallinna Maratoni liiklusinfot edastati nii meediakanalites, otsepostiga, Tallinna linna ja jooksusündmuse ametlikel veebilehtedel, pressiteadetes kui ka sotsiaalmeedias. 

 

SEB Tallinna Maraton võideti maailmaklassi kuuluva ajaga 2:09.22, mis on nii Baltimaades kui ka Põhjamaades joostud maratonide rekord. Eesti suurimast rahvaspordisündmusel osales üle 18000 liikumisharrastaja kõigist Eesti maakondadest ja 56 välisriigist.

Seoses muutunud Selver Eesti Linnajooksude sarja kalendriga pikeneb linnajooksude sarja ühisregistreerimine 30. juunini.

 

Registreeri Eesti suurimale jooksusarjale siin