Maijooksu medalid

Maijooksu sellaastased medalid on inspireeritud armastatud kevadlillest maikellukesest ehk piibelehest
 

LHV Maijooksu osavõtumedalid on tänavu inspireeritud ühest kaunimast Eestiski laialt levinud metsa- ja põllulillest maikellukesest ehk piibelehest. Maikellukesed avavad oma pisikesed, justkui portselanist õiekellukad tavaliselt mai teises pooles, just Maijooksu toimumise ajal. Maikelluke on kevadlill, mis kannab endas elegantsi, lõhnaklassikasse kuuluvat aroomi ning ka natuke nostalgiat, sest tema õitsele puhkedes on kevad mööda saamas ja algamas suvi.
 

Maijooksu medalite autor Priit Verlin kirjeldab medaleid järgmiselt:

Maijooksu seekordsed medalid on lausa kunstiteose väärilised, olles kõik erineva rakursiga, mis lisab motivatsiooni osaleda mitmel distantsil. Seitsmekilomeetri põhidistantsi läbijad saavad medali, kus on kujutatud poolkaarjalt välja lõigatud kaunid õied kuldse värvinguga, kolmekilomeetri tütarlastejooksul osalejad saavad õhulise valgete õitekobaraga ehtekujulise medali.Virtuaalse Maijooksu 21 km kombo läbijaile saadetakse postiga koju unikaalne medal, mille metalsel taustal on kaunid valged õied. Virtuaalse lastejooksu medalit iseloomustab tuntud muinasjuttudest kuulsaks saanud klassikaline piibelehekujutis.“ 

 

Kõiki LHV Maijooksu lõpetajaid premeeritakse 21. mail lisaks koostööpartnerite kingikotile ka 7 km või RIMI Tütarlastejooksu 3 km medaliga.

LHV Maijooksu kombo läbijatele saadetakse medal pakiautomaati.

Virtuaalse lastejooksu medal saadetakse kõigile osalejatele posti teel.

LHV
Tallinna Linn
Rimi
Nike
A. Le Coq
Tallink
Sportland
Klick
Kultuurkapital
MyFitness
Lauluväljak
Tõlkekeskus
Eesti Näitused
SPORTOS
TV3
Balbiino
JOIK
Biofarmacija
Fazer
Collistar
Nature Valley
Libresse
tervis+