Narva Linna Jooksust

 

NARVA LINNA JOOKS – IDA-VIRUMAA SUURIM SPORDISÜNDMUS

 

Narva Linna Jooks toimub 9.-10. juunil 2023, jätkates kümnel aastal toimunud Narva Energiajooksu traditsiooni. 

 

Narva Linna Jooksu eesmärgiks on innustada inimesi liikumisharrastusega tegelema ning suurendada Ida-Virumaa nähtavust Eesti kultuuri- ja spordimaastikul. 

 

2023. aasta on Eesti Vabariigis kuulutatud Liikumisaastaks. Tähistame seda ka Ida-Virumaal, pannes Narva Linna Jooksu raames liikuma viis tuhat inimest.

 

Ida-Virumaa osavõturohkeima spordisündmuse kirju ajalooga linnas kulgev kaunis rada meelitab kohale arvukalt osalejaid Narvast, mujalt Virumaalt, üle terve Eesti ning välismaaltki. 

 

Narva Linna Jooksu programm algab reedel, 9. juunil kolme kilomeetri pikkuse sportliku avarongkäiguga jõeäärselt promenaadilt uuenenud Raekoja platsini. Laupäeval, 10. juunil on kavas 21,1 kilomeetrine poolmaraton Eesti tippjooksjate osalusel ning kõigile jõukohane viiekilomeetrine jooksu- ja käimisdistants.

 

Mõlemal päeval toimub Narva Raekoja juures suurejooneline kultuuriprogramm, kus astuvad üles nii kohalikud kollektiivid kui üle Eesti tuntud artistid. 

 

 

 

⚡️ 9. ja 10. juunil liigub terve Eesti Narvas ⚡️

 

 

 

 

REGISTREERI SIIN

 

 

PARTNERID
Kultuuriministeerium
Eesti Kergejõustikuliit
Kultuurkapital
Narva Linn
Integratsiooni Sihtasutus
A. Le Coq
Nike
Sportland
MyFitness
Eesti Linnajooksud
Sportos
Ecometal AS
Saka Mõis
Tallink
Liikumisaasta 2023
TÜ Narva Kolledž
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt