Võitjate statistika

Sügisjooks 10 km võitjad

AASTA MEHED RIIK TULEMUS NAISED RIIK TULEMUS
2000 Toomas Tarm EST 30:27 Maile Magnusson EST 36:14
2001 Vjatseslav Koselev EST 30:17 Maile Magnusson EST 35:59
2002 Vjatseslav Koselev EST 31:03 Maile Magnusson EST 38:03
2003 Egidijus Rupcys LTU 30:57 Maile Magnusson EST 37:26
2004 Margus Pirksaar EST 31:21 Gailute Keliuotiene LTU 38:52
2005 Margus Pirksaar EST 31:11 Inga Jedeskiene LTU 35:55
2006 Tiidrek Nurme EST 30:38 Daniela Fetcera LAT 34:56
2007 Mareks Florosenoks LAT 31:29 Daniela Fetcera LAT 34:38
2008 Mareks Florosenoks LAT 31:10 Rasa Drazdauskaite LTU 34:18
2009 Tiidrek Nurme EST 30:04 Inna Poluskina LAT 34:38
2010 Tiidrek Nurme EST 30:04 Inna Poluskina LAT 34:19
2011 Tiidrek Nurme EST 30:34 Jekaterina Patjuk EST 34:28
2012 Tiidrek Nurme EST 30:06 Rasa Drazdauskaite LTU 35:10
2013 David Kogei  KEN 29:02 * Jelena Prokopcuka LAT 33:18 *
2014 Tiidrek Nurme EST 29:47 Lily Luik EST 36:24
2015 Roman Fosti EST 30:11 Jekaterina Patjuk EST 33:51
2016 Tiidrek Nurme EST 29:42 Liina Tšernov EST 34:56
2017 Bernard Korir KEN 29:46 Liina Tšernov EST 35:49
2018 Weldom Kerich KEN 30:14 Norah Chebet KEN 34:05
2019 Vasyl Koval UKR 30:10 Liina Tšernov EST 34:20

21,1 km võitjad

AASTA MEHED RIIK TULEMUS NAISED RIIK TULEMUS
2000 Pavel Loskutov EST 01:03:23 Zivile Baluciunaite LTU 01:15:24
2001 Pavel Loskutov EST 01:04:29 Jelena Prokopcuka LAT 01:12:57
2002 Pavel Loskutov EST 01:04:55 Liilia Kesküla EST 01:28:31
2003 Pavel Loskutov EST 01:04:01 Jelena Prokopcuka LAT 01:11:25
2004 Pavel Loskutov EST 01:05:47 Kadri Kelve EST 01:24:14
2005 Pavel Loskutov EST 01:04:59 Tiina Tross EST 01:20:50
2006 Vjatseslav Koselev EST 01:06:21 Sigrid Valdre EST 01:19:29
2007 Pavel Loskutov EST 01:06:22 Sigrid Valdre EST 01:19:03
2008 Alexey Markov EST 01:08:24 Remalda Kergyte LTU 01:17:13
2009 Mareks Floroseks LAT 01:07:34 Rasa Drazdauskaite LTU 01:12:54
2011 Valerijs Zolnerovich LAT 01:07:07 Inna Poluskina LAT 01:17:27
2012 Janis Grigensons LAT 01:06:32 Ilona Marhele LAT 01:16:39
2013 Ibrahim Mukunga KEN 01:05:42 Jekaterina Patjuk EST 01:17:32
2014 Jacob Yator KEN 01:05:36 Jelena Prokopcuka LAT 01:12:28
2015 Tiidrek Nurme EST 01:06:08 Ilona Marhele LAT 01:18:35
2016 Victor Kamuren Ketienya KEN 01:06:58 Ilona Marhele LAT 01:17:08
2017 Bernard Korir KEN 01:04:44 Jekaterina Patjuk EST 01:15:17
2018 Tiidrek Nurme EST 01:03:27 Norah Chebet KEN 01:12:56
2019 Evans Cheruiyot KEN 01:00:29 * Janet Ruguru Gichumbi KEN 01:10:19 *

42,195 km võitjad

AASTA MEHED RIIK TULEMUS NAISED RIIK TULEMUS
2010 Rotich Bernard Kipkemoi KEN 2:18:16 Ruth Kutol KEN 2:36:02
2011 Julius Muriuki KEN 2:12:56 Alemu Almaz Balcha ETH 2:34:14
2012 John Kipkemoi Kirui KEN 2:15:21 Evelin Talts EST 2:45:02
2013 Dadi Tesfaye Beyene ETH 2:15:01 Irene Chepkirui KEN 2:34:40
2014 Dadi Tesfaye Beyene ETH 2:17:29 Evelin Talts EST 2:56:26
2015 Kiprop Tonui KEN 2:18:04 Kaisa Kukk EST 2:52:40
2016 Bernard Kipsang Chumba KEN 2:20:52 Esther Wambui Karimi KEN 2:44:34
2017 Kiprotich Kirui KEN 2:09:22 * Olga Andrejeva EST 2:51:06
2018 Roman Fosti EST 2:24:07 Daisy Langat KEN 2:33:50
2019 Josphat Leting KEN 2:12:42 Pamela Rotich KEN 2:32:16 *

 

* Distantsi rekordid

 

Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt läbiviidud jooksuvõistlused.

Tallinna linn
Visitestonia
Kultuuriministeerium
World Athletics
AIMS
Running For All
Kergejõustikuliit
Kultuurkapital
Rimi
Tallink
Tallink
Nike
Sportland
Peugeot
Klick
Fysioline
MyFitness
Blummin
Marathon100
Sky Plus
ERR
Eesti Linnajooksud
Kesklinna Tõlkekeskus
Sportos