18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Tervisemess

 

Tallinna Lauluväljakul on laupäeval, 19. mail avatud Tervisemess, kus saab tutvuda Tallink Maijooksu koostööpartnerite väljapanekutega.

EKSPONENDID

 

 

 

           

 

 


Drako ja Mesikäpp korraldavad lastele lõbusaid mänge ja võistluseid ning jagavad magusaid auhindu.


Soovi korral on võimalik koostada kehakoostise raport, mis aitab teha elus tervislikke valikuid. Kehakoostise raporti tulemusena saad teada, milline on Sinu lihasmass, keha rasvaprotsent, veesisaldus, metaboolne vanus, vistseraalse rasva sisaldus ja baasainevahetuse väärtus. 


Kohapeal lai valik aktiivsusmonitore ja spordikellasid, mis aitavad sul targalt treenida ning end vormis hoida. Lisaks kõikvõimalik lisavarustus nutitelefonidele, mida liikudes vaja võib minna.


Kõigil soovijatel on võimalik teha kehaanalüüsi - mõõta oma keha vanust, vee sisaldust, rasva ja lihase sisaldust. Samuti saab liituda MyFitnessi klubidega ilma liitumistasuta - kaasa kingitus. 

Soodushinnaga saab registreeruda MyFitness poolt korraldatavatele takistusjooksudele MyFitness Madness Race. Õnneotsijatel on võimalik keerutada loosiratast.


JOIK looduskosmeetika uudistoodete superpakkumised Maijooksu külastajatele ning spetsiaalselt Maijooksu jaoks valminud tooted.


Kohapeal lai valik Garmin jooksu, ratta, triatloni ja aktiivus kellasid, mida on võimalik soetada Maijooksu eri hinnaga.


Rinnavähi varaseks avastamiseks tehakse Eestis naistele rinnavähi sõeluuringut. Sõeluuringu eesmärk on avastada rinnavähk võimalikult varases staadiumis ning vähendada sel moel haigusesse suremust ja tõsta haigete elukvaliteeti. On tähtis, et ka ilma kaebuste või sümptomiteta naised uuringul käiksid, sest rinnavähk varajases staadiumis endast märku ei anna. 2018. aastal kutsutakse rinnavähi sõeluuringule ravikindlustatud naisi sünniaastatega 1949, 1950, 1956, 1958, 1960, 1962, 1964, 1966 ja 1968, kellel on kehtiv Eesti haigekassa kindlustus ja kellele viimase kahe aasta jooksul ei ole mammograafilist uuringut tehtud. Bussis saab teostada mammograafilise uuringu kohapeal ning infot rinnavähi varajase avastamise kohta.


Soovid kohvi, teed, kakaod - külasta Coffe Bean'i telki.


Võimalik tutvuda ja osta OrganiCup menstruaalanumaid - lihtsam, tervislikum ja nutikam lahendus kaasaegsele naisele, korduvkasutatav anum võimaldab vältida tampoone ja sidemeid ning hoiab kokku igakuiselt väljaminekult. Lisaks tutvustatakse Daysy viljakusmonitore - digilahendus hormoonivabaks rasedusest hoidumiseks või beebi planeerimiseks. 


Võimalik tutvuda erinevate Kotka Tervisemajas tegutsevate kliinikute teenustega. Kohapeal vastame küsimustele ja pakume väikest valikut Kotka Tervisemajas pakutavatest teenustest - näiteks digitermatoskoopia, 3D jalatallauuring, massaaž, kinesioteipimine, veresuhkru mõõtmine.


Kohapeal nõustatakse naisi rinnanäärme mammograafilise sõeluuringu ja emakakaelavähi sõeluuringu osas ning on võimalik broneerida uuringute aegasid. Lisaks tehakse kohapeal järgmiseid tervisemõõtmisi: KMI, vererõhk ja veresuhkur.


Kohapeal värsked Laupäevalehed. Lisaks on võimalik tellida leht tavahinnast tunduvalt soodsamalt. Kõiki kohapealseid tellimuse vormistajaid ootab tore üllatus.


Tahad teada, kuidas kontrollida, millised ravimid on spordis keelatud? Mida silmas pidada toidulisandite tarvitamisel? Proovida dopingukontrollipurke oma käega lahti keerata? Siis külasta Eesti Antidopingu telki!


 

Boost Juice Bars pakub värsketest puuviljadest ja eluskultuuridega väherasvastest külmutatud jogurtitest smuutisid ning mahlasid!


 

Võimalik tutvuda erinevate Voltareni toodetega. Lisaks on võimalik lahendada astmaga seotud arendavaid mänge ja teste. 


Kohapeal lai valik tervisetooteid. Eriti heade hindadega vitamiinid lastele ja täiskasvanuile, puhastavad mikstuurid, seedimise toetuseks ja liigeste tervishoiuks mõeldud toidulisandid.


Võimalik proovida ja kaasa osta Eat Natural müslibatoone.


Oriflame'i telgis on võimalik proovida ja erihinnaga osta tervislikke valgubatoone. Lisaks läheb loosi 50 tasuta näonahahtesti koos hooldusprotseduuriga. 


Kepikõnd uuele tasemele. Tule tutvu efektiivsemate treeningkeppidega millega paned tööle 90% lihastest. BungyPump treeningkeppidega treenimine on turvaline ja vigastuste oht minimaalne.


Meditsiinilabor SYNLABi telgis on võimalik saada nõu Tervisepakettide kohta ning tutvuda kinkekaardi võimalustega. 


Ice Power telgis on võimalik tutvuda erinevate toodetega lihastele ja liigestele, mis aitavad taastuda koormuse järgselt ja leevendada valu. Uudse tootena on väga hea imendvusega Ice Power Magneesium kreem lisandunud magneesiumi vajaduse korral. Valu leevendamiseks on hea kasutada Ice Power külmaplaastreid.


NAISED VORMI

Riigikaitse on kogu rahva asi ning naised ja mehed kaitseväkke võrdselt oodatud! "Naised vormi" infotelgis saavad eelkõige õrnema soo esindajad tutvuda riigikaitses osalemise võimalustega. Näiteks saab tutvuda ajateenistusse asumise tingimustega ning vastused küsimustele, mida oodata sõjaväeliselt väljaõppelt teenistuses ning milliseid uksi selle läbimine avab edasistes karjäärivalikutes. Kohapeal jagavad kogemusi ning vastavad küsimustele ka ajateenistuse läbinud neiud.  


Tervis Plussi telgis jagatakse nõu, kuidas strateegiliselt õigesti joosta ja distantsist rõõmu tunda. Võimleme end enne jooksu üheskoos soojaks ja peale jooksu venitame väsinud lihaseid MyFitnessi joogatreeneri abiga. Lisaks ootavad eriti head pakkumised ajakirja tellimiseks ja palju muud põnevat!


Eesti vastupidavusalade ajakiri Jooksja tutvustab Maijooksul osalejatele ajakirju ning pakub soodsat tellimisvõimalust! Lisaks on võimalik küsida infot Rapla Selveri Suurjooksu kohta ja soodsalt sündmusele registreeruda.


Eventer telgist leiad Nathan`i jooksutarvikud - jooksuvööd mobiili, võtmete, raha jne. kandmiseks jooksu ajal, erinevad joogipudelid, seljakotid, helkurid ja lambid. McDavid`i spordimeditsiini tooted - spetsiaalselt jooksjatele toodetud tugisidemed.


Võimalus tellida ajakirja Sport kampaaniahinnaga. Ajakiri Sport on hea kaaslane igale spordisõbrale ja tervisliku eluviisi pooldajale. Ajakirjas kirjutatakse Eesti spordist ja sportlastest, tutvustatakse väga erinevaid spordialasid ja liikumisvõimalusi ning portreteeritakse huvitavaid inimesi. Spetsialistid annavad nõu treenimise ja tervisliku toitumise teemadel ning lugejani tuuakse spordilugusid möödunud aegadest.


Olgu ilm, milline tahes – iga päeva muudab paremaks mõnus magus ja maitsev koorejäätis! Just sellise jäätisega rõõmustab jäätisesõpru Balbiino!


Kui esineb põlvevalu, kas siis on tegemist liigesekulumisega? Sanofi telgis antakse informatsiooni, mida ette võtta. Lisaks räägitakse liigesevedeliku asendamisest SYNVISC'iga.


Hortus Medicuse telgis on võimalik tutvuda erinevate Incrediwear toodetega. Incrediwear toodab verevarustust parandavaid tugesid ja spordirõivaid. Toodetes kasutatav eriline tehnoloogia muudab vereringe toestatud piirkonnas 17 - 20% kiiremaks ja kuna muutus toimub eelkõige kapillaarides, paraneb piirkonna ainevahetus. Tulemuseks on põletiku kiirem taandumine, valu vähenemine või kadumine sootuks. Incrediwear tooted aitavad ka oluliselt kiiremini taastuda tugevast sooritusest.   


Külastades Eastcon'i telki, on kõigil võimalik osaleda Eastcon'i aastaloosis. Lisaks tutvustatakse Eastcon'i poolt pakutavaid tooteid.


 

Võimalik soodsalt registreeruda 11. augustil toimuvale Peetri Jooksule. Peetri jooksul on kavas 10 km põhijooks, 5 km heategevusjooks, 5 km lapsevankrijooks ning laste- ja noortejooksud.


Kepikõnni Liit tähistab 19. mail rahvusvahelist kepikõnni päeva. Selle raames jagatakse soovijatele teadmisi kepikõnni õigest tehnikast ja varustusest. Kõik, kes külastavad Kepikõnni Liidu telki, osalevad kepikõnni koolituse loosis.


TENA jagab teavet vaagnapõhjalihaste treeningu ja pidamatuse kohta. Tule ja saa teada, kas su keha on valmis intensiivsemateks treeninguteks, mis vajavad tugevaid vaagnapõhjalihaseid. Jagatakse infomaterjale ja nõustatakse naisi vaagnapõhja teemadel.


Kui nälg näpistab, siis külasta Ampsu telki.


Tule tutvu nutikate Qardio terviseseadmetega. Qardio tervise kontrollimise seadmed aitavad jälgida tervise üldist seisundit ja eriti südame tervist. Kaasaja naisele on telefoniümbris muutunud sama oluliseks aksessuaariks, kui seda on kott ja kingad.  Kohapeal lai valik iDeal of Swedeni moekollektsiooni telefoniümbriseid ja Beats kõrvaklappe, mis on ideaalseks juhtmevabaks kaaslaseks ning sobivad täiuslikult Sinu elustiiliga. Lisaks toimub kohapeal loos, auhinnaks hinnaline nutikaal.

 

 

 

 

Parim valik naiste jooksu, treening ja vabaaja tooteid. Palju eripakkumisi.

Lai valik jooksu-ja treeningtooteid maailma parimatelt brändidelt.

Soodushinnaga registreerumine:

Tallinna Maratonile

Rimi Juunijooksule

Narva Energiajooksule

 
Tekst kolmanda pildi kõrvale.Näha saab nii palavalt armastatud hitt-tooteid kui ka uudismudeleid. Kohal on Peugeot linnamaasturite kolmik: kompaktne 2008, täiuslik linnamaastur 3008 ning uus 7-kohaline linnamaastur 5008. Vaatamiseks on veel välja pandud uued 308, 308 SW ning suur mahtuniversaal Traveller.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.
Tekst kolmanda pildi kõrvale.

Kuu aja pärasttoimuvaleTallink Maijooksule registreerimine on jõudmas kõrgpunkti. 18. mail toimuvale kevadisele suursündmusele on registreerinud juba üle 7000 osaleja.