Tervisemess

 

Tallinna Maraton & Narva Linna Jooks

Messihindadega võimalus registreerida Eesti suurimale rahvaspordisündmusele Tallinna Maratonile ja Ida-Virumaa suurimale spordisündmusele Narva Linna Jooksule.

 

jooks.ee pood

Võimalus soetada supersoodsa hinnaga sini-must-valgeid särke või teisi klassikuid läbi aegade.

 

Nike

Nike telgist leiavad kõik endale parima hinnaga vajaliku jooksuvarustuse. 1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaaja-riiete tootja.

 

JOIK 

Eesti looduskosmeetika tootja JOIK telgist leiab väga head sooduspakkumised parimatele näo- ja kehahooldustoodetele. Aktiivsed liikujad leiavad kõrge magneesiumi sisaldusega tooted, millega jooksu järgselt keha turgutada. Superpakkumised on ka looduslikele meigitoodetele ja parimatele päikesekaitsetoodetele. Tule tutvu ka värskelt valminud uue säraõliga ja pane kokku komplekt reisisuurustest toodetest. Kasuta kindlasti võimalust tõmmata loosiratast ja võita veel JOIK tooteid auhinnaks. Hinnad algavad alates 3 EURist.

 

Sportland

Sportlandi telgist leiavad kõik endale parima hinnaga vajaliku jooksuvarustuse. Sportlandi oluliseks eesmärgiks on märgata, tähtsustada ja arendada kohalikku spordikultuuri.

Tervis Pluss

Tutvustame ajakirja, pakume sooduskampaaniaga online liitumise võimalust koos kingitusega ja korraldame erinevaid mänge.

 

Viljandi Haigla koostöös Eesti Vähiliiduga 

LHV Maijooksul on võimalus külastada mobiilset nahakasvajate diagnoosikabineti. Dr Aade Topnik ootab vastuvõtule kõiki, kes soovivad kontrollida oma kehale tekkinud kahtlaseid häirivaid nahamoodustisi, sünnimärke ja muud. Samuti on võimalus osaleda rinnavähi varajase avastamise sõeluuringus mammograafiabussis. Sõeluuringu sihtrühma kuuluvatele naistele on uuring tasuta, sealhulgas ka ravikindlustamata naistele. Mobiilne nahakabinet ja mammograafiabuss on avatud kell 10-16 lauluväljaku Oru värava poolses osas.

 

MyFitness

Kas soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas? Kehaanalüüs võimaldab saada kõike seda infot. Selleks külasta MyFitness telki ning proovi samuti õnne loosirattal!

 

Medpoint

Medpoint Hypervolt telgis saab näha, katsuda, proovida erinevaid ravi ja massaaziseadmeid. Saab soetada hea hinnaga iluteipe, varvassokke ja osaleda loosis, kus võib võita erinevaid auhindu mille hulgas näiteks Vibram Fivefingers jalatsid, HyperVolt massaazipüstol ja uus innovaatiline raviseade Flexbeam.

 

Ida-Tallinna Keskhaigla

Kell 10.00–15.00 ootavad Ida-Tallinna Keskhaigla oftalmoloogid LHV Maijooksul mobiilsesse silmakabinetti tasulisele silmarsti vastuvõtule täiskasvanuid, kes soovivad kontrollida oma silmade tervist. Täiskasvanu silmade kontroll hõlmab nägemisteravuse, silmarõhu määramist, silmade läbivaatust ja silmapõhja uuringut. Vastuvõtu hind on 50 eurot.

Megamahlad

Võimalik osta värskelt valmistatud ja tervislike, kuid samas väga toitvaid ja maitsvaid smuutisid.

 

Balbiino

Jäätis on universaalne rõõmutunde allikas, mis ületab vanuse,- kultuuri,- ja maitsebarjääre. Balbiino jäätis - Valmistame rõõmu.

 

Kaffi

Müügipunktis saab osta käsitöökohvi, teed, kakaod, vett ja saiakesi

 

Sünnitusmajade Fond

Sünnitusmajade Fond toetab kõiki 12 Eestimaa sünnitusmaja meditsiiniseadmete ostuga ja erialaste koolituste läbiviimisega. Leiate meid laululava tagant erkroosast telgist. Tervisemessi ajal saab siit soetada endale Eesti kunstnike ja fotograafide poolt fondi tegevuse toetuseks signeeritud pilte. Üllatusena on saadaval ka imetoredad Armastuse Jänku padjad beebidele ja ka suurematele lastele. Ostes kunsti, aitate alustada elu! Igaüks teist saab aidata alustada elu. Annetada saab ka helistades annetustelefonidele 9006000 ja 9006100. Tule ja toeta uue elu algust Eestimaal!

 

Hortus Medicus

Hortus Medicuse telgis on võimalik toodetega tutvuda ja neid proovida. Oleme Incrediwear tugede ja tugisidemete ametlik esindaja Eestis. Incrediwear toodete eripäraks on tugedes kasutatav eriline tehnoloogia. Nimelt on antud toodete tekstiili kootud germaaniumi ja süsiniku kiud, mis kehatemperatuuril aktiveeruvad ja tekitavad toestatud piirkonda oluliselt parema verevarustuse. Läbi verevarustuse paranemise väheneb valu ja põletik ning kiireneb taastumine. Tugisidemeid on mugav kanda ning sobivad seetõttu suurepäraselt ka aktiivse elulaadiga inimestele.  

 

Tervise Abi

Kui sind vaevavad põlve- jala-, või seljavalud, siis Tervise Abi telgis saab teha jalalabadiagnostika, mis annab väga hea ülevaate keha koormuse jaotumisest. Teid konsulteerivad oma ala spetsialistid ning kõigil huvilistel on võimalik saada infot individuaalsete spordi- ja tavatallatugede kohta ning saada osa spetsiaalsetest tervisemessi pakkumistest!

 

Biofarmaatsia

Biofarmacija pakub lisaainetevabu elektrolüütide pulbreid, mis aitavad toetada vastupanu, hoida energiataset ning taastuda pärast jooksu! Lisaks on saadaval lai valik erinevaid lisaainetevabu mineraalaineid ja vitamiine: magneesium, kaalium, C-vitamiin, kollageen liigestele jne. 

 

Ühetähejutud

Lasteraamatud, mille autor on lastekirjanik  Tiina Kilkson. Kõik sõnad algavad raamatus p,t,k,R,s,l,m või n tähega ja osad on ka logopeedi metoodika ja harjutustega.

 

Eesti Ööjooks

Võimalus registreerida Eesti Ööjooksu sündmustele. Registreerijaid ootavad sooduspakkumised, kingitustega. 9 eripalgelist liikumiselamust 2023. aastal.

 

SYNLAB

LHV Maijooksu raames jagame sooduskuponge sporti nautivale inimesele, mis sisaldavad Tervisesportlase paketti ja soodustus sellele on lausa -15%. Lisaks on igale inimesele, kes ostab kohapealt teenust või kinkekaardi, kaasa anda kingitus.

 

AMPS

AMPS telgis saad enne või peale jooksu keha kinnitada.

 

Kid's Athletic Day

Maikuus tähistatakse ülemaailmset Laste Kergejõustikupäeva. Selle puhul viivad Eesti Kergejõustikuliidu treenerid läbi Laste Kergejõustiku töötoa, mille käigus on lastel võimalik kergejõustikuga tutvust teha. Proovile saab end panna hoota kaugushüppes, tõkkejooksus, teivashüppes ning täpsusviskes. Kõik töötoa läbijad saavad auhinnaks diplomi.

 

Prügihundi õppeprogramm

Prügihundi telgis on laste võimalus tutvuda prügisorteerimise reeglitega. Prügihunt aitab lastel panna kokku prügisorteerimise puslet ja lahendada õpetlikke töölehti prügisorteerimise töövihikust.

 

Mereröövli batuut

Mereröövli batuudil saavad lapsed laadida täis oma energiaakud ja Aaretelaeka mängus panna proovile oma osavus.

PARTNERID
LHV
Tallinna Linn
A. Le Coq
Nike
Sportland
Tallink
Kultuurkapital
JOIK
Tartu Mill
MyFitness
Fazer
Apotheka
Viking Motors KiA
Puhas Loodus
Ice Power
KOTEX
Eesti Näitused
Lauluväljak
TV3 life
Tervis Pluss
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt