Maijooksust

MAIJOOKS PANEB TUHANDED TUBLID NAISED LIIKUMA! 


Maijooks on Eesti suurim naiste liikumis- ja spordisündmus. Esimene Maijooks toimus 1988. aastal Maiklubi eestvedamisel, meelitades tervisejooksu tegema paarsada naist. Alates 2009. aastast on Maijooksu korraldanud Spordiürituste Korraldamise Klubi ja osavõturekord on jõudnud 16 000 liikumisharrastajani. Väikese Eesti kohta on see fenomenaalne. Naised teevad kohati silmad ette meestelegi.

 

Maijooksul on olnud oluline roll liikumisharrastuse trendide kujundamisel naiste seas. Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, kus on kolmekümne kahe aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle veerand miljoni tubli naise. Seitsmekilomeetrisel rajal saab osaleda nii joostes kui käies, valides jõukohaseima tempo. Alates 2021. a. on kavas ka noortele mõeldud kolme kilomeetri pikkune tütarlastejooks.

 

Maijooksule tullakse kogu perega, sest tegevusi jätkub nii lastele kui ka meestele! Avatud on sporditurg ja unikaalne meestehoid, toimuvad lastejooksud ning traditsiooniline kevadkontsert.

 

SEL AASTAL TOIMUB TALLINK MAIJOOKS VIRTUAALSELT!

 

Osavõtjate arvud

 

Maijooksu võitjad

 

Põnevaid fakte Maijooksust

 

Tulemused

Rimi
Tallinna Linn
Tallink
Nike
Sportland
A. Le Coq
Kultuurkapital
Klick
IcePower
MyFitness
Blummin
Tõlkekeskus
SPORTOS
Tallink